Leonora Jakupin jemi mësuar ta shohim si këngëtare, ku me zërin e saj mori zemrat e të gjithëve.

Së fundmi Leonorën do ta shohim në një tjetër dimension pasi vjen edhe si aktore.

Bukuroshja do të jetë së bashku me Gjylën dhe Sheqën në serialin “Me Gjylën “.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: