FRANCA

Lionel Messi ka kryer stërvitjen e parë me Paris Saint-Germain. Hera e parë që ‘peleshti’ stërvitet me një ekip tjetër përveç Barcelonës.

Ai sot ka nisur zyrtarisht përgatitjet për sezonin e ri pasi fitoi ‘Copa America’ me Argjentinën.

Në Paris janë shumë entuziastë për afrimin e Messit teksa argjentinasi do të kërkojë tu japë atyre kënaqësinë e fitimit të Champions League.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb