TIRANË

Projeksioni i madh blu me logon e PD, numrin 9 ka mbuluar Universiteti Politeknik në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë, teksa ka nisur dhe numërimi mbrapsht. Janë 9 ditë e 11 orë nga e diela e zgjedhjeve që do të vendosë për 4-vjeçarin e ardhshëm

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka publikuar në “Facebook” videon me pamjet e mbrëmjes së sotme të korpusit, një nga ndërtesat simbol të Tiranës, ku është vendosur logoja e PD me numrin në fletën e votimit.

“Nga Sheshi Nënë Tereza #Voto9PD #ShqipëriaFITON”, shkruan Basha

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: