Kylian Mbappe, sulmuesi që do të luajë ndeshjen e tij të fundit me fanellën e PSG-së kundër Lyonit përpara se të bashkohet me Real Madridin, foli sërish për Le Parisien për mundësinë që ai të jetë i pranishëm në Lojërat Olimpike.

“Nuk kam më nevojë të them se cilat janë qëllimet e mia. Të gjithë e dinë, mendoj se duhet t’i lëmë gjërat të ndodhin, por Lojërat Olimpike janë të veçanta. Gjërat nuk varen vetëm nga unë” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb