Më datë 18 janar, Kiara Tito mbush 27 vjeç. Luizi ka menduar që me paratë e buxhetit, të mos blejë asgjë për të ngrënë dhe t’i blejë Kiarës një dhuratë simbolike, për ta bërë të lumtur në 27-vjetorin e saj.

Mendimin e tij ai e ndau me Amosin dhe Dionën dhe tha se për këtë, duhet të bëjnë një mbledhje për ta biseduar më mirë.

Luizi sugjeroi që t’i dhuroi Kiarës një byzylyk ose një varëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: