Nga: Eneida Cakerri

200 gr makarona
2 qepë të njoma
100 gr spinaq
Lëkurë limoni
4 lugë krem djathi
Pak djathë të grirë
Kripë/Piper të zi
90 gr salmon
Pak kopër
Vaj ulliri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb