Një automjet është përfshirë nga flakët në segmentin e autostradës Thumanë-Milot, pranë Fushë Mamurrasit mbrëmjen e sotme.

Raportohet se makina është përfshirë nga flakët vetëm pak momente më parë, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Sakaq, mësohet se drejtuesi i saj ka shpëtuar mrekullisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb