Opozita ka zhvilluar protestën e 12 para Bashkisë së Tiranës, ndërsa aktori Mehdi Malkaj, u shpreh se do të jetë protestues deri sa të ketë jetën.

Malkaj tha se do të protestojë kudo derisa të mbyllë sytë.

“Edhe po mbaroi kjo protestë unë do vete te tjera, kështu jam unë kështu më kanë edukuar mua.

Erion Veliaj, hajde dil këtu, nuk të prek njeri me dorë se nuk duan të bëjë njeri duart pis me ty.

Jemi në një rrugë të mbarë, do ecim gjatë, do ecim bashkë, pa këta, pa ata, edhe pa atë këlyshin e kurvës që është në kryeministri”, tha Malkaj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: