Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të Big Brother VIP për shkak të lidhjes që krijoi me aktorin Donald Veshaj.

Mamaja e Beatrix jo pak herë ka reaguar në rrjetet sociale në mbrojtje të vajzës së saj. Nga nje mesazh shikohet se një qytetar pretendon se mamaja e Beatrix e ka sharë shumë rëndë.

Siç duket Antigona Ramosaj nuk përmbahet kur janë në pyetje fëmijët e saj.

 

T

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb