Këngëtarja Manjola Nallbani ka marrë një dhuratë të veçantë nga bashkëshorti i saj të cilën nuk ka nguruar ta publikojë në rrjetet sociale.

“Manjola- Mbretëreshë në Kuzhinë” shkruhet në përparsen që Manjola ka marrë nga bashkëshorti i saj Sokol Tona, i cili është me profesion gjyqtar.

“Live nga shtepia. Kur burri, të bën dhuratë këtë përparësen e gatimit ku shkruhet- Manjola – Queen of the kitchen☺Hajde motivim hajde! Do e gdhi mbi tenxhere tani, u pa puna”, shkruan këngëtarja.
Screenshot003
(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: