Manjola Nallbani është jo vetëm një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare, por edhe ndër më simpatiket.

Edhe pse tashmë ajo është 53 vjeç, mund të thuhet pa frikë se “sfidon” edhe vajzat e reja, duke treguar se ndonjëherë vitet janë thjesht numra.

Këtë e tregojnë më së miri edhe këto foto të postuara së fundmi në rrjetet sociale nga vetë Manjola.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb