Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit janë bërë sot prindër për herë të parë. Burime të afërta për çiftin e kanë konfirmuar lajmin dhe të gjithë jemi në pritje për fotot e para të bebushit, emrin ose pak fjalë zemre nga prindërit e rinj. I urojmë jetë të gjatë së voglës që ju shtua familjes së Getoarit dhe Marinës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb