Mario Balotelli është ne një lidhje të re me Francesca Montit. Duket se kamarierja 24-vjeçare ia ka dalë në misionin e pamundur për të qetësuar futbollistin. Ai poston një histori me partneren e tij në rrjetet sociale dhe dedikimi i ëmbël, i shoqëruar me emoji-n e një unaze diamanti, sugjeron një martesë në horizont. Ata nuk nguten, por është e sigurt që dashuria është e çmendur.

“Jeta përbëhet nga pengesa, e rëndësishme është t’i kapërcejmë ato së bashku dhe të bëhemi më të fortë dhe më të lidhur se më parë. Të dua përgjithmonë”, shkruan Mario Balotelli duke postuar imazhet e Francesca Montit me biçikletë. Fustani që lë pa mbuluar kofshën gjatë pedalimit, Emoji i diamantit që përfundon deklaratën romantike bëri që fansat e futbollistit, të mendojnë menjëherë për një dasmë, ndoshta të planifikuar tashmë. As ai dhe as vajza nuk kanë komentuar apo shtuar detaje, por tashmë tam tam ka nisur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Historia e dashurisë

Mario Balotelli dhe Francesca Monti janë bashkë prej rreth një viti dhe janë të pakta rastet që ata janë ekspozuar publikisht në rrjetet sociale. Ata filluan të jepnin sugjerime të qarta se ishin takuar përpara se të dilnin në mars me një postim çift. “Dashuria është emocioni më i fortë dhe më i bukur që mund të ndjeni, ndaj le ta duam njëri-tjetrin përgjithmonë”, ka shkruar ai duke postuar një foto në të cilën ka përqafuar vajzën. Ajo është një kameriere 24-vjeçare që punon në një lokal në bregdetin e Adriatikut. Në Instagram ajo pëlqen të provokojë duke postuar foto me bikini dhe pamje të guximshme. Me akuzën e saj të pamohueshme për seks apel, ajo shënoi një gol në zemrën e SuperMario, duke fituar një ndeshje që të gjithë do të thoshin se ishte e humbur që në fillim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb