TIRANË

Po mbahet mesha e Krishtlindjes në Katedralen e Shën Palit në kryeqytet.

Mesha në Katedralen e Shën Palit po mbahet nga Imzot Frendo.

Mesha u mbajt në orën 18:00, për shkak të masave ndaj koronavirusit.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb