Për herë të parë edhe qyteti i Korçës mbulohet nga dëbora.

Reshjet kanë nisur që prej orës 7:30 të mëngjesit të sotëm ndërsa temperatura mesatare shkon deri në -3.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kontraktorët janë në gatishmëri për mirëmbajtje dimërore.

Në aksin Korçë-Pogradec në afërsi të Qafë-Plloçës po kriposet pasi dhe ky aks është përfshirë nga reshjet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: