Është mbyllur mbledhja e parë e Komisionit Antikorrupsion e cila u zhvillua paraditen e kësaj të premteje.

Teksa opozita e bojkotoi, Fatmir Xhafa i cili është edhe drejtues i komisionit u bëri sërish thirrje për t’ju bashkuar.

Më tej Xhafa u shpreh se do të ngrihen 3 nën grupe për veprimtaritë e kuvendit.

Ai u bëri thirrje për bashkëpunim shoqërisë civile e institucioneve të pavarura.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb