Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar një foto ku shfaqet me këngëtarin e muzikës qytetare popullore, Bujar Qamilin.

Meta, teksa sot shfaqet larg zhvillimeve politike, pozon i buzëqeshur pranë këngëtarit.

“Me Bujar Qamilin, Bilbilin e këngës tonë popullore.”, shkruan Meta.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb