Meritoni dhe Romeo kanë zhvilluar një podcast për Top Albania Radio, ku kanë folur për çështje të ndryshme dhe në fund arritën të bënin dhe paqe duke i kërkuar njëri-tjetrit falje. Në këtë podcast u bashkua edhe Roza që i kujtoi Romeos se e ka hequr nga Instagrami pasi kishte të dashurën xheloze. Romeo e mohon këtë gjë dhe e pyet se për cilën të dashur e ka fjalën.

Roza: Më ka hequr edhe e kam diskutuar që në fillim, sepse kishte të dashurën xheloze.

Romeo: S’ka lidhje fare.

Roza: Donaldi nuk më ka hequr. Ti më ke hequr sepse ke pasur të dashurën xheloze. Hë trego të vërtetën tani. Sa u lidhe.

Romeo: Kë të dashur kam patur xheloze?

Roza: E di vetë ti…

Romeo: E ke gabim. Po si të kam hequr ty edhe s’kam hequr të tjera? Po dale se kjo s’më rri mua. Kushedi ç’do kesh bërë…

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: