Tristan Thompson i kishte propozuar fshehurazi Khloe Kardashian në dhjetor 2020 – por ajo e refuzoi atë.

Zbulimi mahnitës u bë në episodin e së enjtes (29 shtator) në “The Kardashians” kur Kim Kardashian tha se Khloe nuk i kishte treguar askujt në familjen e saj.

“Fakti që ai të propozoi dhe ti nuk na e keni thënë kurrë, dhe unë e pyeta atë muaj më vonë”, i tha Kim-Khloes në një bisedë.
Themeluesja e “Skims” më pas kujtoi Tristanin duke thënë: “Oh, e bëra muaj më parë. Ajo nuk ju tregoi juve?’.

Doli që basketbollisti 31 vjeç, e bëri pyetjen në dhjetor 2020, por Khloe e refuzoi atë sepse nuk ndihej “krenare” për ofertën e tij.

“Më duhet të sigurohem që kjo është një marrëdhënie krejtësisht e ndryshme sepse dua të jem krenare të them se jam e fejuar me këdo. De kjo është arsyeja pse thashë se nuk jam rehat ta pranoj këtë tani sepse nuk jam e emocionuar t’i tregoj familjes sime”, sqaroi Khloe.
“Sado e dhimbshme që ndoshta ishte për të të dëgjonte se ishte e vërteta. Unë kurrë nuk do të pranoj diçka dhe do t’i jap dikujt shpresë të rreme”, tha ajo.

Ndërsa Khloe, 38 vjeçe, ishte mjaft e fortë për ta refuzuar sërish të dashurin e saj, Kim tha me shaka se ajo do t’i “duhej t’i thoshte po” një propozimi sepse “thjesht do të ndihej shumë keq”.

Gjatë gjithë episodit të ri, familja përpiqet të kuptojë se si ta ndihmojë Khloen, e cila ende po vuan nga zbulimi se Thompson jo vetëm që e tradhtoi përsëri, por gjithashtu pati një fëmijë me Maralee Nichols ndërsa e shtynte Khloen të lindte një fëmijë nëpërmjet nënës surrogate.

“Nuk e di nëse jam e fortë. Unë jam thjesht i mpirë ndaj gjithë kësaj, sa mund të durojnë njerëzit?”, shprehet Khloe në një moment.

Edhe pse dyshja nuk ishin më çift pas tradhtisë tjetër të Tristan, Khloe e lejoi atletin të vizitonte të porsalindurin e tyre në spital.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb