Dy gra pushuese nga Kosova kanë rrezikuar mbytjen këtë të premte në plazhin e Shëngjinit.

Rasti është regjistruar në qendër të plazhit, ndërsa pushueset kanë arritur të nxirren nga vrojtuesi i plazhit.

Më pas dy gratë janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Lezhës, nga ku mësohet se ndodhen jashtë rrezikut për jetën.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb