Mbrëmjen e sotme në finalen e “Big Brother Vip 3” ka patur një eleminim që në fillim të “prime”, i cili ishte Meriton Mjekiqi.

Si Meritoni, ashtu edhe Ilnisa duket se nuk e kanë pritur mirë eleminimin madje janë shtangur.

Pas kësaj dhe ndarja e televotimit mes 4 finalistëve të tjerë duket se ka revoltuar çiftin.

Ata kanë vendosur të largohen nga studio e Big Brother duke mos u ulur tek të eleminuarit e tjerë të sezonit.

Nuk dihet nëse ky veprim është një shenjë revolte e tyre, apo ka diçka tjetër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb