Kroacia humbet një lojtar përpara sfidës me Shqipërinë. Nikola Vlasic e ka mbyllur me “Euro2024”, pasi mesfushori i Torinos ka pësuar një dëmtim muskulor, i dyti brenda pak kohësh:

“Nikola bëri shumë për të ndihmuar Kroacinë në “Euro2024”, ai ishte pjesë integrale e ekipit. Për fat të keq u verifikua një dëmtim i dytë, nuk më mbetet gjë tjetër vetëm ta falënderoj për atë që ka dhënë”, u shpreh Dalic.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb