Deputetja Mesila Doda duket se është përjashtuar nga grupi parlamentar demokrat. Gazeta Panorama publikoi sot disa foto nga seanca e parë e sesionit të ri parlamentar, ku Doda është vendosur pranë deputetëve të Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: