Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e ka nisur këtë të shtunë duke u ushtruar në palestër.

Përmes një videomesazhi në rrjetet sociale, Meta bën thirrje të gjithëve që të bëjnë sport.

“Edhe nëse “fle” në palestër, po të duash të justifikohesh, e gjen mënyrën për të mos u ushtruar.
Por edhe nëse je në udhëtim, me disa pajisje të thjeshta, nuk e ndjen mungesën e palestrës!
Ushtrohuni që të mbroni shëndetin tuaj! 💪
#CelticFC”, shkruan Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb