Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka thelluar akuzat ndaj kreut të SPAK Altin Dumani, për të cilin tha se i ka dërguar në zyrë persona duke i kërkuar të largohet nga Shqipëria.

“I them Dum Dumanit, ke përmendur tre herë emrin tim, më ke çuar edhe njerëz të më mbushin mendjen të iki nga Shqipëria. Pse legen si puna jote jam unë. Gjëmon vjehrrën time të marrësh peng familjen time e do të marrësh PL t’ia japësh atij torollakut. Nuk nxorëm mend nga lulushët ne?”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: