Milan ka pësuar disfatë 3-1 në Torino ndaj Torinos. Vendasit realizuan dy gola në pjesën e parë me Zapata dhe Ilic, duke shkuar kështu të qetë në dhomat e zhveshjes.

Në pjesën e dytë, Rodriguez thelloi shifrat. Bennacer ngushtoi llogaritë por vetëm fati, pasi fati i ndeshjes mbeti i njëtë. Torino afrohet me Europën, ndërsa kjo humbje nuk përbën problem për Milanin e vendit të dytë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: