Miley Cyrus nuk ishte në dijeni të situatës që përfshinte motrën e saj Noah, nënën e saj Tish dhe burrin e ri të nënës së saj Dominique Purcell, sipas një burimi të PEOPLE.

Në mënyrë të veçantë, Tish pretendoi se Parcell ishte ende në lidhje me Noah kur ata u lidhën. Më në fund, Tice dhe Parcell u martuan vitin e kaluar.

“Miley nuk kishte asnjë ide për dramën me Dominic. Asnjë ide ,” tha burimi për këngëtaren, pasi një burim zbuloi në fillim të kësaj jave se Noah dhe Parcell ishin takuar para martesës së tij me Tice.

“Ajo u përball me nënën e saj për këtë dhe mendon se ishte një situatë e çuditshme, por e do mamin dhe dëshiron që ajo të jetë e lumtur ”, shtoi burimi.

Në fillim të kësaj jave, një burim i tha PEOPLE se motra e vogël e Cyrus ishte ofenduar nga marrëdhënia e nënës së saj me yllin e “Prison Break”.

Ajo gjithashtu pohoi se Noah dhe Parcell më parë ishin në një lidhje dhe ndaluan së takuari me njëri-tjetrin përpara se aktori dhe Tice të fillonin romancën e tyre.

Noah dhe Dominique e shihnin njëri-tjetrin si “miq”. Ata ndaluan së paku njëri-tjetrin dhe më pas Tish filloi marrëdhënien”, tha burimi, duke shtuar se “ Tish e dinte që [Parcell] po dilte me Noah”.

“Kjo kurrë nuk i dha Noah një shans për të folur për ndonjë nga këto përpara se të martoheshin ,” vuri në dukje burimi.

Tice dhe Parcell u martuan në shtëpinë e Miley-t më 19 gusht 2023. Noah nuk ishte i pranishme në ceremoni. Në qershor të atij viti, Noah njoftoi fejesën e saj me stilistin Pinkus.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: