Nga: Eneida Cakerri
1 petë sfoliatë
2 kunguj të grirë
1 lugë majdanoz
50 gr djathë kaçkavall
Kripë
Vaj ulliri
50 gr djathë të bardhë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb