Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Igli Hasani ka zhvilluar sot një takim me sipërmarrës dhe organizata biznesi nga Shqipëria dhe India.

Gjatë takimit është diskutuar në lidhje me mundësitë e reja të biznesit dhe forcimin e partneriteteve për bashkëpunim në sektorë të ndryshëm mes dy vendeve

Postimi:
Nju Delhi, sot në mëngjes, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Igli Hasani
pati një takim me sipërmarrës dhe organizata biznesi nga Shqipëria dhe India. Ata shkëmbyen mendime mbi mundësitë e reja të biznesit dhe forcimin e partneriteteve për bashkëpunim në sektorë të ndryshëm mes dy vendeve. Mezi presim t’i kthejmë këto diskutime në partneritete të frytshme!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: