Nje mjegull e dendur ka mbuluar te gjithë ultesirën e rrethit  të Krujës.

Mjegulla e dendur ka mbuluar te gjitha akset qe lidhin jugun me veriun e anasjelltas.

Deri tani nuk regjistruar probleme apo aksidente por kerkohet te behet kujdes pasi ne disa pika si ne aksin Fush-Kruje – Rinas – Vore mjegulla eshte shumë e dendur dhe shikueshmeria eshte vetem pak metra.

Mjw

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb