Leonardo DiCaprio dihet se e shijon beqarin pasi u takua me dhjetëra gra që kur u bë yll i Hollivudit, por një grua pretendon se ai nuk i përshtatet reputacionit të tij.

Modelja e Playboy, Hieke Konings, pretendon se ajo ndau një puthje me Leonardo DiCaprio-n dhe se nuk mbeti e impresionuar me ndërveprimin me aktorin 49-vjeçar.

Në një intervistë për edicionin holandez të revistës për meshkuj, 22-vjeçarja pretendon se është takuar me DiCaprion në një klub nate.

“Ishte në një klub sekret në LA, një nga ato klube ku mund të futesh vetëm me ftesë,” tha ajo. “E pashë të ulur atje me bluzën e tij të zezë dhe kapelen e tij të zezë, dhe bëmë kontakt me sy.”

Konings pretendoi se menaxheri i DiCaprios iu afrua asaj “më pak se një minutë më vonë” dhe i tha asaj se aktori donte të fliste me të.

“Më pas unë shkova në tryezën e tij dhe u ula pranë tij,” shtoi ajo.

Pas pak minutash, Konings thotë se ajo refuzoi ftesën për të shkuar me aktorin në shtëpinë e tij luksoze në Los Anxhelos – dhe që pas kësaj DiCaprio zgjodhi një shoqëruese tjetër për ta shoqëruar.

“Ne u puthëm për një kohë dhe më pas ai më kërkoi të kthehesha në shtëpi me të”, pohoi ajo. “I thashë jo. Ai reagoi shumë i tronditur. Sigurisht që nuk ishte mësuar. Kur i thashë se nuk e njoh aq mirë, ai u përgjigj me ëmbëlsi: “E respektoj këtë”. Më pas ai iu drejtua një vajze tjetër dhe e mori në shtëpi!”

Pasi u pyet për aftësinë e tij të puthjes, Konings tha se ishte “OK” por “padyshim jo më e mira”.

Ka pasur disa dyshime lidhur me saktësinë e rrëfimit të Konings, por një burim i afërt me aktorin mohoi që takimi i tyre të ketë ndodhur ndonjëherë.

“Kjo histori është një bashkim i historive të tjera të rreme,” tha burimi, duke shtuar se historia e Konings është “qartësisht një qasje për klikime dhe publicitet”.

DiCaprio aktualisht është në lidhje me Vittoria Ceretti-n, lidhje që u bë publike pasi u panë së bashku në gusht të vitit 2023.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb