Modelja shqiptare Jori Delli nuk ka ngurruar të shprehë simpatinë për Donald Veshaj, gjatë kohës që ai ka qenë në Big Brother.

Vajza shqiptare që ka një emër në Itali, tha në emisionin “Top Arena” se Donaldi ishte shumë i mirë.

“Beniada më pëlqente. Donaldi ishte shumë i mirë. Pardje e kam takuar pas skenave të Dancing With the Stars. Ishte me Borën, bënte bodigardin”, tha modelja me humor.

Jori tregoi dhe një emër tjetër të showbizz-it që e pëlqen. Bëhet fjalë për këngëtarin Butrint Imeri për të cilin tha se do donte t’i këndonte çdo ditë. E pyetur nëse do merrte pjesë në Big Brother ajo tha se do ta vlerësonte.

“Unë ndoqa Beniadën dhe më bënte përshtypje kur gabonte emrin e Butrintit. Unë nuk e njihja, e gugëllova dhe thashë nuk është keq ky Butrinti. Nuk e njoh, por do ishte skenë e bukur. Do i thosha hajde më këndo me vrap çdo mëngjes”, tha ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb