Një grup peshkatarësh panë dhjetëra peshkaqenë që sulmuan një krokodil të madh që notonte pranë tyre. Ishte një sulm me egërsi të tmerrshme ndërsa pamja e pabesueshme ndodhi pranë ishullit Wessel në veri të Australisë.

Videoja që regjistronte sulmin u postua në Instagram më 30 nëntor nga Jessie Legha dhe u bë shpejt virale. Madje, përveç Instagramit është postuar edhe në rrjete të tjera sociale duke marrë mijera shikime.

@fk.the.taxman What in the Taxman is going on here! 🐊🦈 🎥 IG:@jessie_leigha 🇦🇺 FTTM Fishing Jerseys! 🏴‍☠️🔥 #shark #sharks #croc #fishing ♬ Suspenseful and tense orchestra(1318015) – SoLaTiDo

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb