Ish-oficeri i policisë gjyqësore Fatbardh Lala është dënuar me 3 vite burg nga GJKKO.

Lala mori ryshfet 55 mijë lekë që të ndërhynte tek prokurori për të mos dënuar Ermir Llagaçin.

Ndërkohë që GJKKO dënoi me nga 1 vit burg Ermir dhe Tefta Llagaçin, të dy përfituan gjykim të shkurtuar.

Ndërkohë ish-oficeri i policisë gjyqësore, Fatbardh Lala përfiton gjykim të shkurtuar do vuajë 2 vite burg.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: