TIRANE

Ndërsa temperaturat po ngrihen, muzika nuk mbetet pas, duke premtuar një verë të nxehtë për adhuruesit e ritmeve.

Të fundit që po i shtojnë zjarrin sezonit janë Noizy dhe Era Istrefi, të cilët kanë konfirmuar një bashkëpunim që premton të jetë një hit i verës.

Lajmin e bukur e ka ndarë vetë Noizy me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ku ka publikuar disa fotografi nga xhirimet e projektit të ri.

“Unë jam mbreti, por kam nevojë për një mbretëreshë te kalaja.”- shkruan Noizy. Kujtojmë se shumë shpejt Noizy do sjellë albumin e tij ‘Ikona’, pjesë e të cilit mund te jetë edhe Era.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb