Vendi është përfshirë nga moti i keq dhe reshje shiu. Për pasojë shumë vende janë përballur me përmbytje, përfshirë edhe Tirana.

Situata paraqitet problematike edhe në Kuçovë, ku kanë mjaftuar vetëm 30 minuta shi që hyrja e qytetit të përmbytet.

Prezencë e shtuar e ujit është raportuar në vendin e quajtur “Kthesa e Ullirit”, ndërsa ka krijuar vështirësi në qarkullimin e mjeteve.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: