Kreu i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Bujar Spahiu, ka uruar sot shqiptarët për nisjen e muajit të shenjtë të Ramazanit.

Ai ka shtuar se ky muaj është një mundësi që besimtarët të pastrojnë shpirtin dhe trupin.

“Ramazani nuk është muaj diete, por muaj adhurimi. E lusim Zotin të na e bëjë këtë muaj paqe e begati!”, tha mes të tjerash ai.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb