Trajneri i Spanjës, De La  Fuente bëri publike listën e ftuarve për Europianin e verës, aty ku në grupe do sfidojë Shqipërinë, Italianë dhe Kroacisë. Një nga futbollistët që nuk u grumbullua nga tekniku ishte lojtari i Real Madrid,  Lucas Vazquez.

Vazquez, nuk ka hezituar, por menjëherë ka bërë një postim ironizues në rrjetet sociale. 32-vjeçari ka publikuar thjeshtë dy emoji duke qeshur, një mesazh i qartë ky.

 

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb