Nuk mund të jetë i lumtur, trajneri i Bayern Munchen, Nagelsmann pas atij barazimi 1-1 me Frankfurt.

“Nëse nuk i merrni rezultatet, filloni të humbni besimin në veten tuaj. Ka gjëra më të këqija në jetë, por kjo nuk është gjë e mirë.

A do jemi kampionë? Për të qenë në gjendje të luash lojëra të shkëlqyera, duhet të luajmë mirë me të voglat. Nuk kemi shumë kohë para ndeshjeve të mëdha” – Tha ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: