Nagelsmann do të vazhdojë të drejtojë kombëtaren gjermane, vendim i zyrtarizuar pak ditë më parë. Uli Hoeness, president nderi i Bayern Munichut, foli për këtë çështje në BR24 Sport.

“Te Bayern, bota sigurisht që nuk do të përfundojë për shkak të kësaj zgjedhjeje të tij. Juliani ishte kandidat për pankinën bavareze por ai zgjodhi ekipin kombëtar dhe është një vendim që duhet respektuar” – Tha Hoeness.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb