Napoli duket se ka arritur të kryejë goditjen e parë në merkaton e janarit, me “axurrët” që kanë transferuar mbrojtësin e Salernitanës, Paskale Maxoki.

Mbrojtësi 28-vjeçar do të kryejë ditën e nesërme vizitat mjekësore dhe pritet që të prezantohet pas tyre.

Të dyja klubet ranë dakord për 3 milionë euro në këmbim të mbrojtësit, i cili është gati të bashkohet me skuadrën e Maxarrit./PANORAMASPORT

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: