Babai i Heidi Bacit duket se ka pritur natën finale të reality show për të surprizuar vajzën e tij.

Ai vizitoi banoren, e cila është një nga 4 finalistet e çmimit të madh.

“Më ke bërë krenar nga edukata, sjellja jote. Do dalësh me kokën lart. Ma shkrini se do e marr me vete”, iu drejtua ai vajzës kur hyri në shtëpi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: