Emiratet e Bashkuara Arabe kanë nisur pastrimin e rrugëve të përmbytura si pasojë e stuhisë së shiut që përfshiu vendin.

Gadishulli Arabik u përball me reshjet më të mëdha të shiut në historinë e këtij vendi.

Reshjet janë të rralla në Emiratet e Bashkuara Arabe, që njihen për klimën e thatë të shkretëtirës. Nga reshjet e shiut më intensive në historinë e Dubait, u shkaktuan dëme të mëdha, në biznese, rrugë apo dhe shtëpi.

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Natyra "thyen" luksin, pamjet e Dubait pas përmbytjeve

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: