Pas një sërë ulje-ngritjesh në marrëdhënien e tyre dhe një mohimi të vazhdueshëm nga çifti, Arbenita dhe Fero duket se po përballen me një tjetër krizë. Lajmin e kanë konfirmuar burimet për “Prive”, të cilët shprehen se dyshja janë ndarë dhe kjo krizë mes tyre ka ndodhur prej disa javësh tashmë.

Nga një vrojtim i thjeshtë në rrjetet e tyre sociale, vihet re se ata as nuk ndiqen më në Instagram. Ky mund të shihet edhe si një konfirmim se mes çiftit të njohur gjërat nuk po shkojnë mirë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Arbenita dhe Fero janë prindër të një vajze të vogël të quajtur Nina.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: