Deputeti demokrat, Tritan Shehu ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të gazetarit dhe kryeredaktorit të gazetës ‘Panorama’, Aristir Lumezi.

Shehu shprehet se kjo është një humbje për familjen, miqtë e kolegët, teksa ikja e tij ka krijuar një boshllëk në gazetarinë shqiptare.

Postimi i Tritan Shehut:

‘’U nda nga jeta Aristir Lumezi!

Nje humbje kjo per familjen e tij, miqte, koleget….

Nje boshllek i krijuar ne gazetarine shqiptare!

Nje gazetar qe do t’i mungoje publikut tone.

Ngushellimet me te sinqerta te gjitheve’’, shkruan Shehu.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: