Disa ndryshime janë bërë në Drejtorinë e Policisë të Qarkut të Fierit.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për Balkanweb se është larguar shefi i Qarkullimit Emin Harizi dhe është emëruar Lulzim Marini.

Po ashtu, është larguar shefi i rendit, Kastriot Ndoji dhe është emëruar Eriseld Buzi.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb