TIRANE

Moderatorja Erjola Doçi ka rrëfyer historinë e saj të trishtë, teksa në shtëpinë e Big Brother Vip, baorët po diskutonin temën e dhunës ndaj grave në shoqëri.

E prekur konkurrentja tregoi se nga dhuna e partnerin e ka gjetur veten në dyert e spitaleve,

Banorja gjithashtu dha një mesazh për të gjitha gratë e dhunuara, duke thënë se “as një burrë dhe askush nuk ka të drejtë që ta marrë jetën, largohuni nga personi që ju dhunon.”

“Kur preka fundit dhe pashë veten në dyert e spitalit duke… Aty kuptova se sa vlerë ka jeta, një burrë nuk mund të ma marrë dhe askush. Largohu. Vetëm largohu dhe mbathja. Nëse s’ke fuqinë që ta gjesh te vetja, gjeje te një mik apo familjarë. Ose te fëmija që mund të kesh në djep, apo në bark”– u shpreh moderatorja.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb