SHBA

Suita më e shtrenjtë në Botë kushton 176.500 euro për dy net dhe gjendet në Las Vegas, në brendësi të Palms Casino Resort.


Ajo që e bën kaq të kushtueshme këtë suitë rreth 900 metra katrorë janë veprat e artistit më të pasur në botë Daniem Hirst, me një pasuri rreth 215 milion stërlina.


Kush mund t’ja lejojë vetes këtë luks të shfrenuar? Lojtarët milioner të kazinosë, që teksa prenotojnë në suitën luksoze mund të shijojnë shumë benefite mes të cilave një maxhordom në dispozicionin e tyre, 24 orë në 24.


(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb