Mund të jetë e vështirë të besohet se Beyonce nuk ka qenë gjithmonë interpretuesja me vetëbesim që është sot, por Tina Knowles ka zbuluar se vajza e saj ishte bullizuar ndërkohë që po rritej.

Krijuesja e hitit “II Most Wanted” mund të ketë bërë histori me “Cowboy Carter”, por nëna e saj foli për marrëdhënien me Beyonce duke treguar se këngëtarja ishte “e turpshme” kur ishte më e re.

Duke folur për marrëdhënien me artisten në një video për Vogue, ajo tha: “Ajo ishte shumë e turpshme dhe u bullizua pak”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: