Moderatorja e njohur Dojna Mema na ka emocionuar të gjithëve me videon e publikuar në Instagram. Moderatoja ka sjellë në jetë djalin e saj, të cilit i ka vendosur emrin Nolan.

Dojna në video shfaqet duke mbajtur në krahë vogëlushin e saj.

Nuk kanë munguar urimet nga miqtë e moderatores dhe ndjekësit e saj. “Mirë se erdhe në botën tonë Nolan Sata!”, shkruan Dojna bashkangjitur videos.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: